Waar vriende ontmoet…

Kontak Ons

Kantoor

Tel / Fax: (021) 981 1247

Elmarie Mostert

Email: kantoor@brackenfellgemeente.co.za

Bertus Loubser (Skriba)

Email: finansies@brackenfellgemeente.co.za

Ettiene Verster (koster)

Email: ettiene@verster.net

Ons Bank Besonderhede

NG Kerk Brackenfell

Absa Bank

Rek: 1450 580 143

Tak: 63 2005

Kantoor ure

Maandag - Vrydag

09h00-13h00

Donderdag

09h00-13h00, 17h00-18h00

Ons Adres

Kerk Straat 1

Brackenfell

Wes-Kaap

7560

Suid-Afrika

 

Leraars

Johan Mocke (Voltyds)

(021) 981 1216

johan@elaine.co.za


Michelle Boonzaaier (Aflos)

mrboonzaaier@mweb.co.za

Lou-Maré Denton (Voltyds)

(021) 981 2445

denton.loumare@gmail.com


Johann Spies (Emiritus)

johann.spies@gmail.com

Kerkraad

Gemeenskapsbetrokkenheid

Ettiene Verster

ettiene@verster.co.za


Eredienswerkers

Denzel Everts

deverts@media24.com


Fondsinsamelings

Charmaine Nel

charmaine.nel@mmiholdings.co.za


Administrasiebediening

Neil Swanepoel

neil@kingsley.co.za


Gasvryheidsbediening

Thinus Crozier

mjcrozier@discoverymail.co.za


Sorg

Ronel Claassen

Jeug

Klarissa Shaw

shaw.klarissa8@gmail.co.za


Gesinsdiens

Estelle Cloete

estelle.cloete@sanlam.co.za


JONK

Amaryne Buys

amaryne.buys@gmail.com


Verhoudingsnetwerk

Tilana de Lange

tjlouw@yahoo.com


Kleingroepe

Joos Maree

joos77maree@gmail.com


Kommunikasie

Martin Nel

primagardenservice@yahoo.com

 
 
 
 
Brackenfell Gemeente Facebook

There are no upcoming events.